DERMAQUEST Polska | Praca

Praca

Przedstawiciel Medyczny - Szkoleniowiec

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:
Dystrybutor marki DERMAQUEST, poszukuje do reprezentacji marek DERMOMEDICA i NANOFRAX na terenie woj. Mazowieckiego Przedstawicieli Medycznych - Szkoleniowców.
Praca na tym stanowisku ma charakter bardzo niezależny i samodzielny. Nie narzucamy ilości spotkań/dzień, sztywnych reguł i zasad. Do każdego pracownika firma podchodzi indywidualnie aby móc wspólnie wypracować najwyższa synergiczną wartość wieloletniej współpracy. Każda/y z naszych Przedstawicieli to jednocześnie urodzony handlowiec a przy tym wybitny specjalista kosmetolog/bio-technolog/chemik.....słowem wyrózniający się specjalista w swojej branży.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

Oferujemy:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: biuro@dermomedica.pl z dopiskiem "woj.mazowieckie".

« Wstecz
firma
Sklep nie dysponuje tak dużą ilością towaru.
x
Dostępna ilość: szt.
Dodać do koszyka?
Czy na pewno chcesz usunąć ten towar z koszyka?
Dostępność niektórych towarów uległa zmianie i w chwili obecnej nie można ich kupić. Przepraszamy.